خانه » درباره ما

درباره کلینیک بیرانوند

در کلینیک بیرانوند، ما نسبت به تأثیر عمیقی که ریزش مو ممکن است بر اعتماد به نفس و عزت نفس شما داشته باشد، آگاهی داریم. به همین دلیل است که ما با ارائه پیشرفته ترین و موثرترین راه‌های کاشت مو به شما کمک می کنیم تا موها و به دنبال آن اعتماد به نفس خود را بازیابی نمایید.

تیم ما متشکل از متخصصان آموزش دیده و با تجربه در زمینه کاشت مو و متعهد به ارائه مراقبت های لازم و دستیابی به نتایجی با ظاهر طبیعی است. ما با استفاده از تکنولوژی مدرن و آخرین تکنیک ها، طیف گسترده ای از خدمات کاشت مو از جمله کاشت واحد فولیکولی (FUT) و استخراج واحد فولیکولی (FUE) را ارائه می دهیم.

ما معتقدیم که هر مشتری نیازمند توجه فردی و یک برنامه درمانی مشخص و سفارشی شده است که متناسب با نیازها و اهداف منحصر به فرد او باشد. به همین دلیل است که ما پیش از انجام درمان ابتدا یک فرآیند مشاوره جامع را  برای درک نگرانی ها و انتظارات شما در نظر خواهیم داشت.

در کلینیک بیرانوند، ما مشتاقیم که به مشتریان خود کمک کنیم موهایی پرتر، جوان‌تر و شاداب تری داشته باشند. برای تعیین وقت مشاوره و برداشتن اولین قدم برای بازیابی اعتماد به نفس و تغییر زندگی خود، همین امروز با ما تماس بگیرید.

برای مشاوره و تعیین وقت با ما تماس بگیرید.

سوالات خود را در حوزه ی کاشت مو با کارشناسان خبره ی ما در میان بگذارید!

خانه
جستجو
مشاوره
پیمایش به بالا